• slide 1
 • Wesela

  Prestiżowe miejsce Regatta Hotel Restauracja Spa**** spełnia marzenia
  o pięknym przyjęciu weselnym. Zadbaliśmy o szczegóły, bo wiemy jak ważną rolę odgrywa nawet najmniejsza rzecz w tym wyjątkowym dniu. Robimy wszystko, aby nie tylko Para Młoda, ale również Goście nie zapomnieli tego wydarzenia. Wyobraźnia i profesjonalizm naszych kucharzy sprawi, że menu weselne będzie niepowtarzalne i dostosowane do rodzinnego gustu oraz smaku.

  Oferujemy salę bankietową o powierzchni 200 m2 z dowolną aranżacją ustawienia stołów.

  O przebiegu uroczystości decydują Państwo. Jesteśmy otwarci na niestandardowe pomysły, chętnie podzielimy się również z Państwem naszym bogatym doświadczeniem, które nabyliśmy podczas wielu lat praktyki. Doradzamy w zakresie wystroju, dekoracji, koloru przewodniego, kwiatów, doboru oprawy muzycznej oraz wyszukanego menu.

  Naszym prezentem dla Nowożeńców jest noc poślubna w ekskluzywnym apartamencie ze wstępem do strefy Wellness&SPA (basen z przeciwprądem, sauna fińska i turecka, jacuzzi, salka fitness).

  Oprócz organizacji wesela możemy zaoferować Państwu usługi hotelowe oraz Wellness&SPA. Para Młoda oraz jej rodziny mogą skorzystać z zabiegów kosmetycznych, oraz relaksacyjnych zarówno przed jak i po uroczystości.
  Na wszystkie zabiegi otrzymują Państwo dodatkowy rabat.

  Istnieje również możliwość wynajęcia pokoi w naszym czterogwiazdkowym Hotelu w specjalnych cenach. 

  Współpracujemy również z wieloma firmami z branży weselnej, dlatego też możemy polecić sprawdzone atelier florystyczne, zespoły muzyczne, DJ-ów, wodzirejów, firmy foto-wideo wraz z niespotykanymi miejscami na sesje zdjęciową, a nawet usługi laser show. 

  Zamieszczone wersje menu, mogą być zrealizowane w całości, lub mogą stanowić tylko wyjściową propozycję, a wszelkie szczegóły ustalimy na indywidualnym spotkaniu.

  Mamy świadomość jak ważną rolę odgrywają również wszystkie tradycyjne rytuały, które są bezpośrednio związane z uroczystością weselną, ale nie stanowią jej części: zaręczyny, wieczór panieński, wieczór kawalerski, oraz noc poślubna. Dlatego posiadamy indywidualne propozycje na te wyjątkowe chwile, z wykorzystaniem strefy Wellness&SPA. Wszystko zależy od Państwa preferencji.

  Zapraszamy do kontaktu z Menedżerem Regatta Hotel Restauracja Spa****, który odpowie na wszystkie pytania i indywidualnie dostosuje ofertę do Państwa wymagań i oczekiwań.

  Oferta weselna 2018 ROK: