• slide 1
 • Barbarossa

  Dla miłośników włoskiej pizzy i orientalnych potraw powstała BarBarossa, która znajduje się na terenie Galerii Kiekrz tuż przy schodach prowadzących do Hotelu Regatta****.

  Specjalnością BarBarossy jest pizza tworzona zgodnie z włoską recepturą, oparta na świeżych i wysokiej jakości produktach. Smakosze prawdziwej wołowiny również znajdą coś dla siebie. Polecamy przepyszne burgery, które są NOWOŚCIĄ w BarBarossie. Przygotowane z niezwykłą starannością dania oraz elegancki
  i kameralny wystój zadowolą najbardziej wymagającego Klienta. BarBarossa to smak włoskich ziół i zapach świeżo wyjętej z pieca pizzy.

  Zapraszamy również do organizacji imprezy urodzinowej dla dzieci w nietypowej scenerii, ucząc się i bawiąc. Dzieci pod okien wykwalifikowanego pizzermana poznają proces tworzenia pizzy i wspólnie tworzą kulinarne dzieła, które następnie trafiają na wspólny stół. Szczegóły: do pobrania.

  Nasze potrawy mogą zamówić Państwo również na telefon z darmowym dowozem na terenie: Kiekrz, Rogierówko, Pawłowice, Napachanie, Starzyny, Kobylniki, Mrowino, Cerekwica, Rokietnica, Żydowo, Krzyżowniki, Smochowice, Baranowo, Chyby, Złotniki, Jelonek, Strzeszynek, Strzeszyn Grecki, Swadzim, Sady (zamówienie minimum 30 zł).

  Zamówienia przyjmujemy pod numerem telefonu: +48 502 787 725.
  Przy dowozach płatność wyłącznie gotówką.

  BarBarossa czynna od pn.-sob. od 11:00 do 21:00. Niedziela - nieczynne. 

  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym menu oraz bieżącymi promocjami.